Zlewozmywak ceramiczny SystemCeram Mera 100 w kolorze 16 noblesse

Kolor Noblesse to obok koloru białego najpopularniejszy kolor w ceramice System Ceram .
Nie dziwię się zatem, że w praktycznie każdej dostawie mam zlew właśnie w tym kolorze 😉

Z wzorów firmy KeraDomo najpopularniejsza jest Mera – od półtora-komorowej bez ociekacza Mera 60 po półtora-komorową z ociekaczem Mera 100.

Zlew ceramiczny System Ceram Mera 100 w kolorze 16 noblesse (taki można powiedzieć jasny beż, jednolity, kolor matowy) to fantastyczny kolor. Kolor bowiem jest różny w zależności od rodzaju oświetlenia. Inny odcień ma w świetle dziennym, inny przy żarówce, inny przy halogenie. Za każdym razem coś innego ;), a jednocześnie to ten sam kolor. Ja po prostu lubię takie kolory, a ten jest jednym z moich ulubionych w SystemCeram.

Zlewozmywak ceramiczny Mera 100 to zlew półtorakomorowy, do szafki 60 cm. Możesz zamówić zlew z komorami po prawej lub lewej stronie. Posiada jeden gotowy otwór w standardzie (pod baterie), który znajduje się dokładnie między 2 komorami. Można domówić korek automatyczny lub dodatkowy otwór pod dozownik do płynu.

Jak już wielokrotnie wspominałam ceramika jest super łatwa w utrzymaniu w czystości. Naprawdę wystarczy płyn do mycia naczyń i gąbka. W każdym zlewie SystemCeram wszystko jest „wykończone” jak należy. Starannie pomalowane odpływy i przelew, powierzchnia idealnie gładka, rogi i dno komór delikatnie zaokrąglone. Wszystko na szóstkę z plusem.

Ociekacz prosty, bez rowków, delikatnie opadający w kierunku komory dodatkowej. Ponieważ przelew znajduje się w małej komorze, ścianka między komorami jest odrobinę niższa niż ściana całego zlewozmywaka. Dzięki temu nadmiar wody z dużej komory przeleje się do małej.

Odpływ ma 3,5 cala – możesz zatem montować młynek.

Ostatnio usłyszałam opinię od klienta, który ma już zlew KeraDomo od ponad roku, że nic się nie umywa do zlewozmywaków ceramicznych. To prawda…

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakiceramiczne.pl

O kolorach System Ceram możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=12

A sam zlewozmywak możesz kupić tutaj – aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-SYSTEMCERAM-MERA-100-CERAMIKA

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , , , , , , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.