Zlewozmywak ceramiczny SystemCeram Kappa 86

Zlewozmywak SystemCeram Kappa 86 to jeden z tych zlewozmywaków, które ujmują swoją prostotą.

Niby taki jednokomorowy z ociekaczem, a jednak 😉

Zacznijmy od koloru – 26 sand.

Ciemny beż, albo jasny brąz. Najbardziej je można porównać do toffi, no może troszkę ciemniejsze toffi 😉 Bardzo ładny, jednolity i matowy kolor.

Zlew Kappa 86 to zlewozmywak jednokomorowy, z ociekaczem, do szafki 45 cm. Odwracalny, ale otwory po obydwu stronach są pod zamówienie. Możesz dokupić korek automatyczny.

Zlew wykonany z ceramiki, czyli super materiału dla leniuszków kuchennych ;). Jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości, gładki, jak aksamit. Jak i w innych zlewozmywaka, tak i tutaj wszystko jest idealnie wykończone.

Trochę dziwi mnie umiejscowienie przelewu. Będzie on na górze, obok baterii jeżeli wybierzemy zlew z komorą po lewej, ale już w odwrotnej konfiguracji przelew będzie na dole. To oczywiście w niczym nie przeszkadza, jednak przelewy zazwyczaj umieszczane są w takich odwracalnych zlewozmywakach dokładnie po środku wewnętrznej ściany komory. Ale to drobiazg 😉

Zlewozmywak niby kwadratowy, jednak rogi mi zaokrąglone. Lekkości dodaje mu też bardzo prosty ociekacz z kilkoma rowkami. Dodatkowo zlew ma jakby „ściętą” i zaokrągloną komorę od strony ociekacza. Oprócz rogów dno komory także jest delikatnie zaokrąglone.

Trzy i pół calowy odpływ – można więc montować młynek.
Bardzo delikatny, prosty zlewozmywak.

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj –  zlewozmywaki ceramiczne

O kolorach System Ceram możesz poczytać tutaj – zlewozmywaki kuchenne

A sam zlewozmywak możesz kupić tutaj – zlewozmywak SystemCeram kappa 86

 

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.