Komora do podwieszania Blanco SUBLINE 500-U ceramika w kolorze czarnym

Jakiś czas temu jedna z klientek zamówiła komorę do podwieszania Subline 500-U ceramika w kolorze czarnym firmy Blanco.

Komory do podwieszania same w sobie nie wyglądają „apetycznie”. Ot, można powiedzieć takie nie wiadomo co 😉 Uroku nabierają dopiero po zamontowaniu – i wyglądają wtedy fantastycznie. Wiadomo, że takie rozwiązanie wymaga blatu kamiennego lub z konglomeratu, jednak efekt końcowy naprawdę robi wrażenie. Zlewu nie widać, Wszystko z blatu można bez przeszkód zgarnąć do zlewozmywaka, a na samym blacie można zmontować baterię i np.: 2 dozowniki, czego zazwyczaj nie uda się zrobić w standardowych zlewozmywakach (poza pewnymi wyjątkami).

Ale ja nie o tym chciałam pisać 🙂

Komora SUBLINE 500-U była w kolorze czarnym. Kolor głęboki, czysto czarny, matowy. Komora prezentowałaby się świetnie, gdyby nie jej wykończenie. Kołnierze komory był po prostu nie pomalowany. Wiem, wiem – kołnierz po zamontowaniu nie jest (nie powinien być) widoczny. Jednak otwór pod zlew nie zawsze jest IDEALNIE dopasowany i chociaż minimalnie na kołnierzu powinno być porządne wykończenie.

Mam nadzieję, że jak Blanco zmodernizuje swoją fabrykę i wróci do produkcji zlewozmywaków ceramicznych, to poprawi to niedociągnięcie.

W galerii pokazuje parę zlewów Subline 550 i dla porównania model Zeta System Ceram (też do podwieszania).
Poza tym uwag nie mam 🙂

Zlew do kupienia na aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-BLANCO-SUBLINE-500-U-CERAMIKA-PURAPLUS-korek-automatyczny-podwieszany

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.