Zlewozmywak SystemCeram Mera 70 w kolorze titan 78

AAW zamawianych kolorach zlewozmywaków SystemCeram dominuje albo kolor biały, czarny, brązowy, albo noblesse/sand 😉

Rzadziej zamawiane są pozostałe kolory, dlatego zawsze z niecierpliwością czekam na takie zlewozmywaki, bowiem zawsze jest inne wrażenie samej próbki a inne całości zlewozmywaka. Same próbki naprawdę idealnie oddają barwę, jednak na większej powierzchni zlewozmywaka ma się zupełnie inny odbiór tego koloru.

Kolor titan 78 (kolor niestandardowy, za dopłatą) to kolor szary ani jasny, ani ciemny, taki po środku.  Z daleka idealnie jednolity w kolorze, z baaaaaaaaardzo bliska widać jakby delikatną kaszkę manną. Ale naprawdę z bliska i chyba trzeba chcieć ją zobaczyć. Kolor titan jest kolorem matowym, czyli bez połysku. Zlew jest wykonany z delikatnej i aksamitnej w dotyku ceramiki – idealnej do utrzymania w czystości.

Zlewozmywak SystemCeram Mera 70 to zlew jednokomorowy z ociekaczem. Możesz zamówić zlew z komorą po lewej lub prawej stronie. Możesz dokupić korek automatyczny. Jeden otwór jest w standardzie zlewu, jeden można sobie domówić np.: pod dozownik.

Sam zlewozmywak jest mniejszą siostrą zlewu Mera 90, ale jest od niego o 20 cm krótszy, z czego tylko 3 cm odjęto od komory, a zdecydowanie zmniejszono ociekacz. Mimo to komora jest naprawdę spora, a i ociekacz w zupełności wystarczy na odłożenie paru kubków czy produktów spożywczych. Zlewozmywak jest niezwykle zgrabniutki, ma pojemną komorę i szeroką listwę na baterię, korek automatyczny czy dozownik.

Do tego delikatnie zaokrąglone rogi i dno komory i naturalnie ociekacz bez ozdóbek, który delikatnie opada ku komorze głównej. Jak i w innych zlewozmywakach ceramicznych, tak i tutaj wszystko jest super wykończone.

Trzy i pół calowy odpływ – można więc montować młynek. Bardzo delikatny i zgrabny zlewozmywak, który wspaniale będzie pasować do mniejszych kuchni.

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakiceramiczne.pl

O kolorach System Ceram możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakikuchenne.pl/?p=12

A sam zlewozmywak możesz kupić tutaj – aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-SYSTEMCERAM-MERA-70-CERAMIKA

Zlewozmywak MERA 70 w kolorze magnolie

 

Zlewozmywak MERA 70 w kolorze jasmin

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.