Biały zlewozmywak retro Centra 60 firmy SystemCeram

cetra60_systemceram_polar_0Lubię wszystko co związane jest ze stylem rustykalnym czy też retro.
Bardzo podobają mi się baterie w tym stylu, a o zlewozmywakach z widocznym frontem nie wspomnę 😉

Dlatego ucieszyłam się, że zobaczę zlewozmywak firmy SystemCeram Centra 60 w kolorze polar. Widziałam wcześniej już sporo zlewozmywaków firmy Astracast właśnie z widocznym frontem, jednak co firma SystemCeram to SystemCeram 😉

Zlewozmywak
Zlewozmywak jest spory, ma widoczny front. Front zlewozmywaka i komory jest delikatnie zaokrąglony.

Tył zlewozmywak jest niestety bardzo brzydki, dlatego nadaje się tylko do montażu na ścianie lub ewentualnie zasłonięcie go fragmentem z tego samego materiału co blat. Ładniejsze są już boki zlewozmywaka. Można go montować naprawdę wysoko nad blatem.

Zlew ma z przodu dużą komorę. Za dużą komorą znajduje się mała komora, a po bokach małe ociekacze, na których są otwory pod baterie i pod korek automatyczny (który jest w standardzie). Małe ociekacze i komora są położone o parę milimetrów niżej niż rant zlewozmywaka.

Komora główna jest naprawdę spora (pół metra na 36 centymetrów) i do tego głęboka (20 cm), a to rekompensuje brak ociekacza. Rolę małego ociekacza może stanowić druga, dodatkowa komora. W niej można odłożyć sztućce i produkty do osuszenia.

Zlewozmywak Centra 60 należy do zlewozmywaków kompaktowych, które powinny być zabudowane na szafce i w jednym szeregu z pozostałymi.

Kolor
Zlew można kupić w 6 kolorach SystemCeram. Zlew można zamówić w pozostałych kolorach z oferty SC, jednak to dodatkowo kosztuje.
Zlew na zdjęciach jest w standardowym, czyli białym kolorze. Dokładnie jest to kolor polar czyli biały matowy. I taki najbardziej pasuje temu zlewozmywakowi 😉 Do tego jeszcze bateria Retro i po prostu bomba 😉

Dodatki
Cena obejmuje z dodatków tylko korek automatyczny. Można dodatkowo jeszcze zakupić kosz na naczynia duży do dużej komory, stojak na talerze, który pasuje do kosza. Jest jeszcze koszyk na naczynia mały, który świetnie pasuje właśnie do małej komory.

Pielęgnacja
Będę to powtarzać za każdym razem, ale ceramika jest prosta i szybka w pielęgnacji. Naprawdę jest wykończeniem mało wymagającym, jednak to nadal zlew, o który trzeba zadbać. Tutaj wystarczy woda i płyn do mycia naczyń. Przy dodatkowej powłoce CleanPlus należy unikać środków, które tą powłokę mogą ścierać, czyli proszki czy nawet delikatne mleczka (które często zawierają w sobie mikrogarnulki) to ostateczność przy tym zlewie. Przy w miarę regularnej pielęgnacji naprawdę nie trzeba sięgać po te środki.

Cena
Cena odpowiednia do takiego typu zlewozmywaka. Na chwilę obecną jest w promocji 🙂

Zlew można zamówić tutaj  aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-SYSTEMCERAM-CENTRA-60-CERAMIKA

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakiceramiczne.pl

O kolorach System Ceram możesz poczytać tutaj –  www.zlewyceramiczne.pl/?p=1

Zdjęcia mało udane, robione w pełnym słońcu, na powietrzu, bez lampy błyskowej. Niestety, zlew przez to wyszedł szary. W rzeczywistości to piękna, matowa biel 😉

Zlew Centra wygląda fenomenalnie nie tylko w bieli, ale i w kolorze noblesse. Zobacz!

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , , , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.