Niepozorna szara myszka czyli MERA 57 w kolorze Alu

SystemCeram Mera 57Zlewozmywak ceramiczny MERA 57 to jeden z najprostszych zlewozmywaków z rodziny Mera. Najprostszy, bo ma tylko jedną komorę. No cóż może być ciekawego w takim zlewozmywaku, ktoś zapyta? 🙂 A jednak parę szczegółów sprawia, że jest to zlew naprawdę ciekawy, funkcjonalny i wygodny w użytkowaniu.

Zlewozmywak
Mera 57 to zlewozmywak jednokomorowy bez ociekacza z naprawdę duuużą komorą. Blisko 50 cm pozwala na naprawdę wygodne użytkowanie go. Do tego ta jedna komora jest głęboka (20 cm). Wystarczy dokupić jakąś miseczkę stalową do zawieszenia na zlewie, która będzie nam służyć na mini komorę, a i tak zostanie nam sporo miejsca do pracy w pozostałej części zlewozmywaka.

Zlew ma też szeroki rant na baterię i aż 5 możliwości zrobienia otworów pod baterię, korek automatyczny czy włącznik do młynka, dozownik, drugi dozownik i nawet miejsce na 3 się znajdzie 😉 Możliwości jest naprawdę sporo i nikt nie powiedział, że bateria musi być po środku.

Z lewej strony znajduje się idealnie wpasowany w kształt zlewozmywak prostokątny odpływ.

Ponieważ to spory zlewozmywak, przeznaczony jest do szafek 60 cm. Zlew jest bez otworów pod baterię czy dozownik, należy je wskazać podczas zamówienia.

Kolor
Kolor Alu 76 to kolor jaśniutki szary. Ponieważ zdjęcia były robione na zewnątrz wydaje się delikatnie niebieskawy – prześlicznie odbiło się w nim niebo 😉 Choć fakt, że ten najjaśniejszy szary w ofercie ceramiki SystemCeram ma taki delikatny odcień niebieskiego. Choć pewnie to tylko moje złudzenie –  zapewne w otoczeniu zieleni miałby delikatny odcień zielni 😉

Pielęgnacja
Nic łatwiejszego – szmatka/gąbka, płyn do mycia naczyń i woda. Ceramika jest jednym z najłatwiejszych materiałów do pielęgnacji – idealnie gładka niemal nie zatrzymuje zabrudzeń. Niemal, bo to jednak nadal jest zlewozmywak, jeden z produktów najczęściej eksploatowanych w kuchni i TRZEBA go w miarę regularnie pielęgnować.

Dodatki
Do zlewu można sporo dokupić – deskę szklaną lub drewnianą, miskę ociekową i koszyk oraz stojak na talerze. Oprócz tego można zakupić korek automatyczny i powłokę CleanPlus, która jeszcze bardziej ułatwia pielęgnacje.

Cena
Promocyjna do końca roku 2012 – warto zatem skorzystać.

Gdzie kupić? Zapraszam na aglos.pl/Zlewozmywak-ceramiczny-SYSTEMCERAM-MERA-57-CERAMIKA

O zlewozmywakach ceramicznych możesz poczytać tutaj – www.zlewozmywakiceramiczne.pl

O kolorach SystemCeram możesz poczytać tutaj – www.zlewyceramiczne.pl/?p=1

Zdjęcia robione na zewnątrz. W zależności czy świeciło słoneczko czy na chwilę zaszło za chmurki mamy jaśniejsze lub ciemniejsze odcienie zlewu. W rzeczywistości jest jaśniutki.

 

Zostaw komentarz

Tagi: , , , , , , ,
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.