O mnie

Jeżeli szukasz informacji o zlewozmywakach, ale takich, których nie dowiesz się od producenta, których nie zobaczysz na zdjęciu, to miejsce dla Ciebie.

Na tym blogu mam zamiar pisać o zlewozmywakach ceramicznych i innych akcesoriach z nim związanych w sposób baaaardzo SUBIEKTYWNY. Czyli będzie to tylko MOJA ocena danego produktu.
Jeżeli nie będziesz się zgadzał z moją opinią o danym produkcie, czy zlewozmywaku, chętnie zamieszczę Twoją opinie na temat danego zlewu.

Wiadomo – nie jestem w stanie wszystkich przetestować w mojej kuchni – to fizycznie niewykonalne. Zatem chętnie wysłucham także Twojej opinii. Postaram się także dołączać linki do forów internetowych, systemów zbierania opinii itp, na których wspomniany jest dany produkt, tak, aby można było przeczytać nie tylko moje opinie na temat danego produktu.

Zdjęcia produktów, które będą zmieszczone, są wykonane metodą amatorską, zazwyczaj w dość szybkim tempie przed jego zapakowaniem. Dostrzeżesz artystyczny nieład dookoła, mnóstwo innych, mniej ciekawych obiektów typu styropian, opakowanie, folia bąblekowa itp., zatem wybacz mi… Ale na tylko takich zdjęciach produkty wychodzą w miarę oddając rzeczywistość.

Mam nadzieję, że choć część informacji tu zawartych pomoże Ci w wyborze Twojego wymarzonego zlewozmywaka. Zatem do dzieła 🙂

Agnieszka Rudy – właścicielka dwóch sklepów z zlewozmywakami i innymi akcesoriami z nimi związanymi:
www.aglos.pl
www.zlewygranitowe.pl

 

Zostaw komentarz

Tagi:
Zostaw odpowiedź

Musisz się zalogować aby móc komentować.